Koszt wysyłki GRATIS, już od zamówienia o wartości powyżej 140 zł (tylko 2 Ręczniki!)

oraz bezpłatnie, piękne opakowanie NA PREZENT w Twoim guście i stylu!

Nazywam się Olga Fetsan,

Pewnego dnia dostałam w prezencie od przyjaciół z Holandii ręcznik. Ale nie był to zwykły ręcznik.
Byłam zachwycona jego wyglądem, cudownym kolorem, jakością, lekkością, oraz tym , że jest wykonywany ręcznie, tradycyjną metodą.
Okazało się, że osoba od której otrzymałam ten prezent zna właścicielki firmy ‘Zusen Zomer’, które zajmują się dystrybucją tych ręczników w Holandii. Po kilku rozmowach, zdecydowałam się zrealizować pomysł i otworzyć własną firmę MARKEN, czyniąc te przepiękne kolorowe ręczniki dostępne w Polsce. Byłabym szczęśliwa, gdyby te ręcznie wykonywane ręczniki były obecne w każdym polskim domu! Moje ręczniki są przyjemne w użyciu i komfortowe w podróży, a co najważniejsze: 
wprowadzą w Twoje życie dużo radości i kolorów!

Co to jest Ręcznik Hamam?

Zwany także Pesztemal lub Fouta, jest wytwarzany w Turcji i Tunezji w rodzinnych warsztatach tkackich na małą skalę. Są to małe firmy, które zapewniają zatrudnienie na wsi, zarówno mężczyzn, jak i kobiet. 
Duża część ręczników jest tkane w tradycyjny sposób, tak samo jak robiono to w dawnych czasach: mężczyźni pracują przy krosnach, natomiast kobiety wykonują wszystkie inne rękodzieła. Oraz kobiety zapewniają, że wykończenia ręczników prezentują się tak ładnie i starannie zapakowane przybywają do Polski. 
Dzięki współpracy z nimi mamy wpływ na jakość ręczników Hamam i jesteśmy bardzo elastyczni w tworzeniu naszej kolekcji. Tak więc, pojawiają się ciągle nowe kolory, rozmiary i rodzaje w ramach naszej oferty, dostosowane do pory roku i trendów.

Godziwa cena

Wierzymy w tworzenie biznesu opartego na systemie wartości jego właścicieli!
Uważamy, że jest to ważne, że mamy bardzo przyjacielskie relacje z pracownikami tkalni. Cieszy nas to, że oferując ręczniki Hamam i Fouta zwiększamy zatrudnienie, zwłaszcza wśród kobiet. Ponieważ płacimy godziwą cenę, mamy pewność, że każdy tkacz może żyć z oferowanych produktów w naszym sklepie i że jesteśmy na dobrej drodze!
Marken zapewnia, że ​​płacimy uczciwą cenę, na którą każdy zasługuje!

*Wytwarzania naszych produktów nigdy nie przeniesiemy do fabryk w Chinach. Wielu producentów, szczególnie w Indiach i Chinach, próbowało naśladować tunezyjskie ręczniki, ale wierność tradycji oraz know-how okazały się niemożliwe do podrobienia!

Serwis

Zadowolenie z naszych produktów jest dla nas priorytetem. Jesteśmy zatem zobowiązani zrobić wszystko, co możliwe, aby zapewnić optymalną obsługę. Jednocześnie przy zamawianiu oferujemy osobistą pomoc oraz szybki proces dostawy.

ZOBACZ RĘCZNE WYKOŃCZENIE RĘCZNIKÓW HAMAM


Newsletter


  • W RecznikHamam.pl znajdziesz najlepszą oraz największą kolekcję ręczników Hamam. Wielofunkcyjny i lekki ręcznik Hamam, jest ręcznikiem kąpielowym, plażowym, saunowym, używanym jako pareo i nakrywka dla twojego dziecka. Niezbędny podczas wakacji, na łodzi, wielu innych miejscach. Ręczniki Hamam i Fouta prawie nic nie ważą i mieszczą się nawet w małej torebce. Tkane z absorbującej wodę bawełny. W bardzo krótkim czasie będą one ponownie suche! A najważniejsze, pamiętaj: ręczniki te są nie tylko wygodne, ale także piękne, i Ty je pokochasz!

    Masz pytanie? Skontaktuj się z nami! Chętnie pomożemy z wyborem oraz odpowiemy na wszystkie pytania
    FJ MARKEN
    tel: 721 82 99 22 lub sklep@recznikhamam.pl